Kurs profesjonalny Divemaster PADI

Kurs profesjonalny Divemaster PADI

To kurs nurkowania przeznaczony dla nurków, którzy chcą rozpocząć swoją profesjonalną karierę nurkową ukierunkowaną w biznesie nurkowym ale też dla osób, którzy w znaczący sposób chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności nurkowe.

Struktura kursu :

Cześć teoretyczna : pierwszy temat to rola i cechy Divemastera PADI . Pozostałe obejmują szeroką wiedzę nurkową począwszy od fizyki nurkowej, fizjologii, środowiska , sprzętu nurkowego oraz posługiwania się tablicami  nurkowymi takimi jak RDP i eRDP ML . Dodatkowo w trakcie kursu dowiesz się jak wygląda kariera Divemastera PADI , jak się dalej rozwijać nurkowo oraz jak rozpocząć swoją działalność nurkową w biznesie nurkowym.

Cześć praktyczna : to  nauka ćwiczeń umiejętności nurkowych niezbędnych aby ukończyć końcowe sesje. Ćwiczenia obejmują zakres wiedzy  począwszy od kursu OWD do Rescue Diver ale w sposób znacznie rozszerzony – demonstracyjny. Dodatkowo w trakcie kursu często będziesz musiał asystować podczas prowadzonych kursów nurkowych omawiać na zaliczenie  ich fragmenty pod ścisłym nadzorem instruktora co spowoduje, że nabierzesz pewności siebie w grupie  oraz  zwiększysz swoją odpowiedzialności za kursów co jest niezbędne aby zapewnić ich bezpieczeństwo.

 

Wymagania wstępne :

– Certyfikat PADI Advance Open Water Diver oraz PADI Rescue Diver

– Ukończone 18 lat

– 40 zalogowanych nurkowań ze sprzętem powietrznym

– Ukończone szkolenie EFR wstępna i dodatkowa pomoc przedmedyczna ( EFR Primery and Secondary Care ukończone w ciągu ostatnich 24 miesięcy )

– Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do nurkowania wydane w ciągu ostatnich 12 miesięcy

 

Jako certyfikowany Divemaster w organizacji PADI masz uprawnienia do :

– pracy w biznesie nurkowym w centrum nurkowym w ponad 180 krajach na całym świecie jako przewodnik nurkowy dzięki czemu poznasz nowych ludzi, odkryjesz nowa miejsca nurkowe, odkryjesz kraj w którym będziesz pracował, nauczysz się nowego języka, a także zdobędziesz fundusze aby stać instruktorem nurkowania ( idealna opcja dla studentów )

Dodatkowo jako Divemaster możesz :

– asystować instruktorowi podczas jego szkoleń co zwiększy jego efektywność szkoleń

– prowadzić wycieczki nurkowe podczas kursu OWD

– prowadzić kursy PADI Skin Divers

– nadzorować innych kursantów, nurków

Cena kursu 2500 zł i obejmuje :

– materiały Divemastera w tym podręcznik i manual instruktorski

– butla, balast

– zajęcia na wodach otwartych i basenowych

– egzamin teoretyczny i praktyczny

– wykłady i ćwiczenia

– sprzęt nurkowy ( nie dotyczy suchego skafandra )

Najbliższy termin kursu …..